Ubytování v Chorvatsku

Albánie

V Albánii můžete zažít vše, od poznávání památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO až po pěší turistiku v Albánských Alpách. Na albánském pobřeží se také nacházejí jedny z nejkrásnějších pláží v Evropě.

Istrie

Užijte si cestování pestrou Istrií a poznejte všechny barvy největšího chorvatského poloostrova. Navštivte například mezinárodní tenisový turnaj, který již od roku 1990 činí Umag sportovním střediskem poloostrova.

Kvarner

Vraťte se na pobřeží, kde první turisté objevili krásy Jadranu. V létě vás Kvarner okouzlí delikátní chutí šampusu (Valomet na ostrově Krk), který dozrává na mořském dně. 

Severní Dalmácie

Hudební večer strávíte v akustickém kostele sv. Donáta, který je od 9. století symbolem Zadaru a svou moderní tvář ukazuje v instalacích na zadarském nábřeží - schodech Mořských varhan a deskách Pozdravu Slunci.

Střední Dalmácie

Oblíbené turistické letovisko Makarská nabízí každému něco - muzeum s 3000 mušlemi, mariánské poutní místo v jeskyni obklopené zelení a široko-daleko známé kilometrové pláže podél celé riviéry.

Jižní Dalmácie

S příběhem Dalmácie pokračuje v Dubrovníku, ve městě kultury, které obklopuje 1940 m městských hradeb, s množstvím pevností a věží.

Vnitrozemí Chorvatska

Navštivte Plitvická jezera, muzeum neandrtálců v Krapině, zámek Trakoščan, či lokality, kde se natáčely slavné filmy na motivy knih Karla Maye. 
Vyhledávání